Ana sayfa

Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd

Şirket profili
Ezhou Ebei-Eya Bebek Ürünleri Ltd araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satış dahil olmak üzere komple bir alanda çocuk güvenliği koruyucu ekipman için çalışan bir uzman üretim şirketidir.
Şirket şimdi gelişmiş kalıp üretimi, enjeksiyon kalıplama ve üretim süreçleri ile donatılmış 2000'den fazla metrekarelik bir alanı kaplayan bir fabrika var. Yıllar geçtikçe, şirket yurtiçinden ve yurtdışından övgü kazanmıştır. Yüksek nitelikli ürünler üretme ve iyi düşünülmüş bir hizmet sunma prensibine sıkı sıkıya bağlı kalarak.
Ürünlerimiz pazar araştırmasından ürün tasarımına, üretimden ve tüm sürecin etkin yönetiminden mükemmel bir ürün geliştirme ekibine sahiptir, bu yüzden ürünler daha ileriye dönük ve insancıl bir şekilde gelişmektedir. Şirket, pazar talebini karşılamak için her yıl yeni ürünler sunacak, bu yüzden her zaman endüstrinin ön safında yer alıyoruz.

Amacımız: Hizmet kalitesi, yenilik ve atılımlar, verimlilik yönetimi, uyum ve gelişim.

Umarım Güvenilir Güvenilir Tedarikçiniz olur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2008 yılında, Ezhou Ebei-Eya Bebek Ürünleri Ltd e stablished. Başlangıçta 2 kişiyle küçük bir atölyemiz vardı.

2009 yılında dört çalışanımız vardı, satış başarımız on bin dolardan yüz bin dolara ulaştı.

2010 yılında çalışanlarımız yirmi yaşına çıkmakta ve satış başarısı iki yüz bin dolara yükselmektedir.

2011-2017 döneminde, şirket kadrolar ve çalışanlar için daha fazla çalışmaktadır. Bu arada, sadece çalışanların sayısı artmaz, aynı zamanda ofis masaları ve ekipmanları da giderek artmaktadır. En önemlisi küçük ofisin on iki katında iki bin metrekareye ofis.

2018 yılında, Ezhou Ebei-Eya Bebek Ürünleri Ltd Çin'de üretici ve ihracatçı çocuk ve bebek plastik ve kauçuk güvenlik ürünleri konusunda uzmanlaşmış. Kendimizi Ar-Ge ve üretim yeteneklerimizle gurur duyuyoruz ve ürün kalitesi konseptimizin dünya çapındaki bebeklerimiz için daha iyi bir yaşam kalitesi getireceğine olan inancımız tamdır. Sonra başka bir muhteşem iş başarısı yaratmak için!

Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd Ezhou Ebei-Eya Baby Products Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Ebei-eya

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1 million-2.5 million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Trademakes: Ebei-eya

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için