Ana sayfa

Ürünler

Sertifika
iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için
iyi kalite Çocuk Güvenliği Pencere Kilitleri satış için
Müşteri yorumları
Çok iyi bir ürün. Bütün gün boyunca Fransız kapı buzdolabımızdaki şifoniyer ve dondurucuyu açacak 15 aylık bir oğlu ve 3 yaşında bir kızım var. Yiyecekleri çıkarırlar ve köpeğe beslerler ya da yere atıyorlardı. Bu şey inanılmazdı. Kurulumu kolay, kullanımı kolay ama yeni yürümeye başlayan çocuklarım bunu çözemez. Bizim için harika.

—— Tonia Brooks

Bu ürün harika! Kullanması süper basit ve yürümeye başlayan çocuklarını parmaklarını fırlatmaktan uzak tutmak iyi bir iş yapıyor. Bu, vidaladığınız dolap kilitlerini kullanmak istemediğinizde harikadır. Oğlumun kilitlenmesini engelleyen sopa ama bu şimdiye kadar çalıştı!

—— Kayla Brooks

Bunlar bebek koruma için harika güvenlik kilitleri. Kutu 6 güvenlik kilidi ile geliyor ve ben rengi sevdim. Kullanımı çok kolay ve ayarlanabilir uzunluk, kabine bağlı olarak mükemmel hale getirir. Onlara 2 yaşındaki oğlumun her şeye girmesini önlemek için mutfak dolaplarına ihtiyacım vardı. En iyi güvenlik kilitleri.

—— Summi

Bu duş şapkasını sev. Duşlardan nefret eden ve banyolar sırasında saçlarını yıkamaktan nefret etmeye başladığım 2.5 yaşım var. Ama bunu anladığımdan beri ... Çok daha iyi olduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum., Petrol onu duşa sürüklemiyor ... ve şapka takmayı seviyor. Bunu kesinlikle tekrar alırdım!

—— Kamease

Bunlar harika çalışıyor! Komik hikaye, burayı yerleştirdiğimde, ateş yerimi koruyacak köşelerimi sadece karımın tıkanmasını durdurmak için yaptım. ANCAK kurulum bitirdikten sonra 10 dakika değil oğlum yangın yerine geldi ve köpük kaplı tuğla köşeye ilk giren kafa ... THANK TANRI Sonunda karımı dinledim!

—— Alexander Wall

Ben sohbet şimdi